31 Ocak 2014

Vodafone Bayiisi Yanlış Bilgi Verdi.

12.01.2014 tarihinde 10 yıllık Avea aboneliğimden Vodafone Red Classic tarifesine geçiş yaptım. Tarife kapsamında 1000 dk konuşma, 1000 sms, 2 gb internet hakkım olduğu söylendi. 2 gb'ın, 1 gb'ı hediye olarak veriliyormuş ve sms atmak gerekliymiş. Bu konuda bir şey yapmama gerek olmadığı söylenerek yanlış bilgilendirildim. Tarife dahilindeki 1 gb kullanımım bitince internete giremediğim şikayetiyle müşteri hizmetlerini aradım. Yapabilecekleri bir şey olmadığını, 1 gb hediye interneti bir sonraki aydan itibaren kullanabileceğimi söylediler. Fatura kesim tarihime kadar -kendi hataları olmasına rağmen- ek internet paketi alarak internet kullanabileceğimi söylediler. Şirket hatasının bedeli bana kaldı.

Burak 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön