02 Nisan 2013

Vodafone Bayiisi Sözünü Yerine Getirmiyor!

Yaklaşık 5 ay boyunca üye kaldığım Vodafone firmasının İstanbul/Maltepe ilçesi Küçükyalı semtinde yer alan Vodafone Kaptan İletişim bayisi ile ilgili şikayetim var. Müşteriye söylenenler artık can sıkmaya başladı.

Kaptan İletişim'e iPhone 5'in ilk piyasaya çıktığı günlerde kendilerinden telefonu almak istediğimde söyledikleri "şu an sistemler arızalı, numaranızı alalım sizi ararız" sözünün üzerinden yaklaşık 4 ay geçti hala ses yok.

İkincisi Vodafone'dan ayrıldıktan sonra gelen son faturayı ödemek için 2 ayrı günde gitmemize rağmen sistemleri arızalı olduğu için yine ödeyemedik. Kaptan iletişimin sistemini düzeltmesini temenni eder, Vodafone Genel Müdürlük'ün bilgisine sunarım.

Volkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 22 Nisan 2013

    Merhaba öncelikle ilginize teşekkür ederim, Ancak Vodafone yetkilileri tarafından kontrollerde sanırım bir problem var. Zira benim "530204****numaralı hattınız" diye belirtilen cümledeki sayılarla başlayan bir hattım bulunmamaktadır. İyi çalışmalar dilerim.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,530204****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodaofne Cep Merkezimiz için gerekli bilgilendirmeler sğalanmış olup,.Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak tarafımıza ulaşan eleştirilerinizin değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön