30 Aralık 2013

Vodafone Bayii ve Personelinden Şikayetçiyim!

Bundan 2.5 ay önce kız arkadaşımla Malatyapark AVM Vodafone bayisine gittik. Önce yeni bir hat aldık, yeni hattı ve benim 32'li hattımı kendi aramızda bedava konuşabileceğimiz ve her yöne dk'sı 1000 dk olan bir hat istedik fakat cep kamu midi tarifesi kataloğunda 750 dk yazıyordu. Bayii personeli 2 numarayıda her yöne 1000 dk olacağını söylerek cep kamu midiye taşıdı fakat yeni hattım açıldıktan sonra cep telefonunu bayiye getirmemiz gerektiğini söyledi. Ben de herhangi bir cezası olursa ben bu paketlere girmeyeceğimi söyledim o da hayır olmaz ceza yok dedi. Ben nereden bilebilirdim ki ceza olmayacağını. Sonradan başka bir operatöre geçiş yaptığımızda toplam 80 lira kaybımız oldu. Bayiden ve personelden şikayetçiyim.

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 532645**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön