19 Nisan 2014

Vodafone Bayii Personeli Yanlış Bilgilendirdi.

2 ay önce Vodafone'un bayisine giderek her yöne 1000 dk 33 tl'lik tarifeme aylık 5 tl fark vererek bir telefon aldığımı zannettim çünkü Vodafone çalışanının sözüne ağzından çıkan laflara itimat ettim. Bana tarifemin aynı kalacağını sadece sms paketinin iptal olacağını söyledi bende doğal olarak inandım taki ilk faturam gelene dek.

İlk faturam 77 tl geldi şaşırdım. Vodafone'a gittim. Abi ilk ay böyle geliyor aldığın telefonun KDV'si falan ama bir daha ki ay düzelir sıkıntı yapma dedi. Ben nerden bileyim sıkıntının büyüğü 2.aymış, sıkıntısız kullandığım hat birden canavara dönüşüp 270 tl fatura gönderdiler. Aradım tarifeniz 750 dk düşürülmüş. İnsanları yanıltmak Vodafone'a yakışmıyor.

Arif 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön