27 Aralık 2013

Vodafone Bayii Personeli Bildirmeden Paketlerimi İptal Etti!

Sinop merkezde bulunan Vodafone şubesine giderek faturamı ödemek istedim ve bu sırada hattıma tanımlı 2 ayrı sms paketinin bulunduğunu ve 2.si için benden ayrı ücretler alındığını söyleyerek bir tanesini iptal edilebileceğini bana söyledi ve bende 1 paketin iptal olmasını 1 paketin bana yeteceğini belirttim. Fakat arkadaş benim 2 sms paketimi iptal etmiş ve bana bu konuda bir bildirimde bulunmamıştır. Bende her zamanki gibi sms paketimin var olduğunu bilerek sms kullanımıma devam ettim taki 158,10 fatura geldiğini öğrenene kadar. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve sms paketlerinin iptal olduğunu ve faturamın bundan dolayı yüksek geldiğini öğrendim. Bunun bedelini kim ödeyecek.

Ayça 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,2013-12-27 14:14:32 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön