10 Mayıs 2013

Vodafone Bayii Kaynaklı Doğru Olmayan Beyan!

Vodafone bayisi Kutluay Telekom tarafından sürekli olarak oyalanmakta olduğumuzu üyelik başlangıcımızda teslim edilmesi gereken kazanımlarımızı hala teslim etmediklerini hergün bir sonraki güne sonra diğer güne sonra 5 dakika sonra yarım saat sonra sabah sonra sonra sonra diye tam 2 aydır geçiştirildiğimizi ve bu süreçte hiçbir ilerlemenin olmadığını şuan itibari ile bile 2/3 gün içinde olarak bekletildiğimiz müşteri hizmetlerini aradığımızda tarafımıza teslim edilmesi gerektiği iletildiği halde Vodafone bayisi Kutluay Telekom un hala tarafımıza kazanımlarımızı teslim etmediği Vodafone alırken 1000 kez düşünüp yine almamak gerektiği kanısındayım.

Serkan 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön