03 Şubat 2015

Vodafone Bayiden Aldığım Telefon Arızasının Çözümü Oldukça Geciktirildi!

Forum İstanbul Vodafone bayisinden aldığım LG g3 cep telefonum sistemsel bir nedenden dolayı arızalandı ve 15 Ocak günü aldığım bayiye telefonu götürdüm ve sonuçlanması 2 haftayı bulur dediler. 2 hafta sonra gittiğimde lafı 21 iş günü diye çevirerek beni gönderdiler.

30 Ocak tarihinde LG servisinden 2 adet SMS geldi. IMEI numaram yazılı şekilde telefonunuz servisimize ulaşmıştır diye ve telefonunuz değişimi onaylanmıştır diye. Teknik servisi aradığımda bize ayın 20'sinde ürün geldi onayı verdik. Telefon yeni onaylandığından dolayı 15-20 gün sonra telefonu alırsınız şeklinde geri dönüşleri oldu. Yani totalde 40 gün telefonsuz kalacağım. Vodafone bu kadar ilgisiz ve yavaş olması anlaşılır değil.

Halil 1.111 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön