23 Temmuz 2013

Vodafone Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

22.07.2013 tarihinde Anafartalar Cad. Ulus Şehir Çarşısı Ulus/Ankara adresinde bulunan Vodafone 3B İletişim firmasına kontör yükletmek için gittim. 25 TL kontör yüklendi.

Ancak kullandığım Vodafone Freezone Özgür Genç tarifesine ilişkin bilgi gelmedi. Personele konuyu aktarmama rağmen ilgilenilmediği gibi abuk subuk cevaplarla beni başlarından savmaya çalıştılar.

Ayrıca S**** Ç. isimli şahıs beni açıkça tehdit etti. Vodafone'nun müşterilerini neden kaybettiğini bu örnekte açıkça göstermektedir. Bundan sonra Vodafone ve hizmet sağlayıcılarına gitmemeyi, aboneliğimi sonlandırmayı düşünüyorum.

Konunun Vodafone'a iletilerek yapılması gereken işlemin bildirilmesini rica ederim.

Ugur 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetinize konu olan Vodafone cep merkezimizin ünvanını iletmeniz durumunda hizmet kalitesi kapsamında şirket prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön