29 Ağustos 2013

Vodafone Bayi Personel Davranışı!

Ttec marka kablosuz kulaklığı çalışmadığı için 10 gün sonra aldığım telefoncu Karabük'teki Çağdaş İletişime getirdim. Önce kabul etmek istemediler ben diretince haftaya gel firmaya gönderelim dediler. Kulaklığı almaya gittiğimde kulaklığı aldığınız kişi toplantıda sonra gel diye cevap verdiler, bende siz yardımcı olamaz mısınız diye sorduğumda ben ne yapıyım aldığın kişi yok diye, benim sorunum değil gibi cevap verdiler. Vodafone müşteri temsilcilerini seçerek mi alıyorsunuz. Sizin toplantınız önemli müşterinin işi hiç önemli değil yani. Çalışanlarınıza müşteriyle ilgilenmeyi müşterinin işini çözmeyi öğretin. Ürünü satarken iyi arızalı çıkınca ilgilenmemeyi öğretiyorsunuz sanırım.

Nezih 108 Okunma

Cevaplar

  • Nezih 19 Haziran 2014

    Size bayilerinizde müşterilerle iletişim hakkında eğitim vermenizi öneririm. Sadece öneri karşınızdaki herşeyden önce bir insan unutmayın ben malı sattım benden çıktı bozuksa beni ilgilendirmez diyemezsiniz.Bu ülkede insan hakları var. Bilginize.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın N***** S****** Sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır.Ancak iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden öncelikle, Vodafone olarak hattın kullanılması yönünde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Cihaz aksesuarları kaynaklı problemlerle yada talepleriniz ile ilgili kontak noktanın ürünü almış olduğunuz Vodafone cep merkezimiz olduğunu hatırlatmak ister,konu ile ilgili Vodafone Cep merkezimize başvurabileceğinizi belirtmek isteriz. Ek bilgi olarak ;cep merkezimiz ile ilgili aktardığınız sorununuza istinaden tarafımızca gerekli bilgilendirme ve uyarıların yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön