Vodafone Bayi Personel Davranışı!

Nezih S. |

Ttec marka kablosuz kulaklığı çalışmadığı için 10 gün sonra aldığım telefoncu Karabük'teki Çağdaş İletişime getirdim. Önce kabul etmek istemediler ben diretince haftaya gel firmaya gönderelim dediler. Kulaklığı almaya gittiğimde kulaklığı aldığınız kişi toplantıda sonra gel diye cevap verdiler, bende siz yardımcı olamaz mısınız diye sorduğumda ben ne yapıyım aldığın kişi yok diye, benim sorunum değil gibi cevap verdiler. Vodafone müşteri temsilcilerini seçerek mi alıyorsunuz. Sizin toplantınız önemli müşterinin işi hiç önemli değil yani. Çalışanlarınıza müşteriyle ilgilenmeyi müşterinin işini çözmeyi öğretin. Ürünü satarken iyi arızalı çıkınca ilgilenmemeyi öğretiyorsunuz sanırım.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nezih S.
  19 Haziran
  11:44

  Size bayilerinizde müşterilerle iletişim hakkında eğitim vermenizi öneririm. Sadece öneri karşınızdaki herşeyden önce bir insan unutmayın ben malı sattım benden çıktı bozuksa beni ilgilendirmez diyemezsiniz.Bu ülkede insan hakları var. Bilginize.

 • 29 Ağustos
  13:56

  Sayın N***** S******

  Sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır.Ancak iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden öncelikle, Vodafone olarak hattın kullanılması yönünde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.
  Cihaz aksesuarları kaynaklı problemlerle yada talepleriniz ile ilgili kontak noktanın ürünü almış olduğunuz Vodafone cep merkezimiz olduğunu hatırlatmak ister,konu ile ilgili Vodafone Cep merkezimize başvurabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Ek bilgi olarak ;cep merkezimiz ile ilgili aktardığınız sorununuza istinaden tarafımızca gerekli bilgilendirme ve uyarıların yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”