18 Eylül 2013

Vodafone Bayi Hatasının Cezasını Bana Kesiyor!

31 Ağustos 2013 tarihinde Marmaris Atik İletişim Vodafone bayiinden 0506736**** nolu Vodafone hattıma tarifeye ek kampanya ile cep telefonu almak için gittim.Bayii numaramı alarak benim tarifemi hemen değiştirdi.Sonra telefon işlemlerini yapmaya başladı.ve sistem hata verdi. Faturaya ek telefon alamayacağım yazıyordu ekranda.

Müşteri hizmetlerini aradım ve son 6 aylık fatura tutarımın 200 TL'nin altında olmasından dolayı telefon alamayacağımı söylediler. Marmaris Atik İletişim kontrol etmeden hemen tarife değiştirdi ve tamamen bayii hatası yüzünden eylül 2013 faturam 225 TL geldi. Bayii hatasının cezasını bana kesiyor Vodafone. Benim tek suçum Vodafone'dan telefon almak istemem.Adalet istiyorum...

Adem 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde konu ile ilgili bayi sorgulandığında kampanya çıkışının kendileri tarafından yapıldığı ve mağduriyetin karşılanacağı bilgisini iletildiğini belirtmek ister,bayi ile irtibata geçebileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön