16 Ağustos 2014

Vodafone Bayi Hatasının Bana Ücretlendirilmesi.

Vodafone dan almış olduğum hat kullanım süresi boyunca bayii ye evraklarımı 3 kere yollamama rağmen kapanmış call center daki arkadaşlar bu gün açılacak yarın açılacak diyerek beni oyalamıştır. sorun şudur bayiniz yüzünden hattım kapatılıyor 3 kere evrak vermeme rağmen ve benim hattımı (fatura kesim tarihi) 30 unda değil de 1 inde kapatıp 1 aylık kullanmadığım ücreti de bana yansıtıyorsunuz. call center ı aradığımda ise faturaya itiraz hakkım olmadığı söylenip ilgilenilmiyor. kartvizitime numaramı bastırıyorum sayenizde rezil oluyorum ve hattı kullandığım sürenin yarısı boyunca kapalı kalmasına rağmen faturaları ödedim. Teşekkürler.
Çok ilgilenirseniz ise bayinizin kodu : R476****

Yiğit 67 Okunma

Cevaplar

 • Yiğit20 Kasım 2016

  Kontroller neticesinde fark etmişsinizdir davayı kazandım şimdi karşı dava açma zamanı:) İmzada sahtecilik Teşekkürler

 • Yiğit04 Mart 2016

  Siteye girince yazmak istedim Kendileri ile şu anda mahkemeliğiz Vodafone a geçmek isteyenler tekrar tekrar düşünsün:) sahte hat açıp insanı zor duruma sokuyorlar üstüne

 • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 26.08.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön