11 Ekim 2013

Vodafone Bayi Hat Devir İşlemimi Yapmadı!

Geçtiğim temmuz ve ağustos aylarında Afyonkarahisar Vodafone ana merkezine babamın üzerine olan hattımı kendi üzerime almak için gitmiştim ( babamla birlikte ) hat sahibinden hat kullanıcısına taşıma ücretsiz olarak yapıldığını bildirmişlerdi. Babamın yaşı 45 olduğundan dolayı Vodafone freezoneden yararlanamadığım için kendi üzerime almak istiyordum.

İlk gittiğimde bu kimlikteki siz misiniz gibi görüşmeler yapıldı. Bana karşı hiç benzemiyorsunuz bu şekilde işlem yapılamaz kimliğinizi yeniletip gelmelisiniz diye teyit edildi müşteri temsilcisinden ( bir bayan ) bende inanmıyorsanız polis çağırın dedim ve işlemimi yapmadılar.

Okan 121 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,542542****numaralı hattınıza yönelik tarafımızdan inceleme başlatılabilmesi için şikayetinize konu olan Vodafone Cep Merkezimizin ticari ünvanını tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme yapılabileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön