06 Ocak 2015

Vodafone Batarya Süresi!

Biliyorsunuz ki Vodafone'un reklamlarda 3g sisteminin en uzun batarya dayanma süresinin kendilerinde olduğunu beyan etmekte. Cihazım Samsung s4. Cihazımda wifi''yi açtığımda ve hiç durmadan kullandığımda yaklaşık 6 saat kadar rahat gitmekte. Mobil veri ve Wifi devre dışı olunca da yaklaşık olarak 1,5 gün kadar gitmekte. Mobil veriyi açtığım zaman cihazımın batarya süresi yaklaşık 4 saat sonra bitiyor.

Konu ile ilgili Vodafone'a ulaşmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Cihazımda sorun vardır diye Samsung teknik servisiyle görüştüm ve yapılan testlerde cihazın normal olduğunu belirtmektedir. Şimdi Vodafone'un yaptığı reklam gerçek mi?

Ensar 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön