06 Mayıs 2013

Vodafone Başvuru Olmadan Hat Geçişi!

Denizli de küçük bir ilçede yaşıyorum haberim olmadan İzmir den benim adıma hat geçiş talebi oluşturulmuş ve Vodafone bunu hemen kayda geçirerek hattımı Turkcell den Vodafone a taşıdı.Daha taşımadan önce defalarca aradım söyledikleri müşteri hizmetleri numarasına faks çektim kimlik fotokopisi imzalar herşeyi gönderdim ancak Vodafone dan kimse bana geri dönmedi.

20 gündür telefonum kapalı başka hattım olmadığı için kimse bana ulaşamıyor.Defalarda faturalı hatlardan Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ancak bana geri dönen mağduriyetimi gideren yok.Vodafone a dava açmayı düşünüyorum ayrıca bulunduğum ilçede tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım.

Mervan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,539291****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturalandırmanıza müdahale edildiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mervan 11 Mayıs 2013

    Bugün tam 28 gün oldu, buraya yazalı ise 6. gün oldu hala vodafone dan bana dönen yok ve hattım hala kapalı. 2 gün sonra gecmek istemediğim hattım için eminim birde fatura yollucak vodafone bana. Delirmek üzereyim vodafone yetkilileri lütfen duyun sesimi.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön