Sadullah Ç. Teşekkür Mesajı

Aracı firma sayesinde konu çözülmüştür.

Vodafone Başka Hatta TL Yüklemesi Yaptı!

Sadullah Ç. |

Kardeşimin hattına tl yüklemesi yapmak için şubeye gittim. Kardeşimin bir altı ay öncesine kadar Vodafone olan hattı şu an Avea. TL yüklemesi Vodafone diye girilmiş. Normal olarak Vodafone sisteminde böyle bir numara olmadığı için yüklemeyi kabul etmemesi gerekir ama şaşılacak bir şey ki itiraz bile etmedi. Hemen aldı. Müşteri hizmetlerini aradım kendi Avea hattımdan, işlem yapamayacaklarını söylediler. Parayı alırken nasıl işlem yapıyorsunuz dedim. Dilekçeyi göndereceğim ama bu yaptığınızı da herkes bilecek.

Etiketler :

TL Yükleme Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadullah Ç.
  14 Şubat
  00:11

  Aracı firma sayesinde sorun çözüldü.

 • Sadullah Ç.
  14 Şubat
  00:10

  Aracı firma sayesinde konu çözülmüştür.

 • Sadullah Ç.
  31 Ocak
  21:17

  İşlemi ortak noktadan yapmışmışım da vodafonenu bağlayan bir şey yokmuş. Beni yalancılıkla suçlayıp tehdit etmedikleri kaldı tek. Ortak noktanın sorumluluğunu almıyorsanız niye onlara sizin adınıza işlem yapma yetkisi veriyorsunuz.

 • 29 Ocak
  14:06

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  14:53

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.