07 Temmuz 2014

Vodafone Bana Sormadan Tarife Değişikliği Yaptı!

Cep merkezi 7 aydır Vodafone abonesi olduğumu, faturalarımı düzenli yatırdığımı bu şekilde Iphone 5S cihaz kampanyasından yararlanabileceğimi söyledi. Daha önceden taahhüt vererek abone olduğum bir tarife olduğunu söyledim. Görevli bir üst tarifeye geçişlerde
taahhüt bozma ceza ücretinin alınmadığını söyledi. Numaramı alıp gitti. Aynı gün tarifemi Red Classic tarifesine bana sormadan değiştirdi.

Telefon numaramı kontrol etmeden işlem yaptığı için benim numaram kampanyadan yararlanamıyor.

Cep merkezi taahhüdü bozduğu için faturam 217 lira geldi ve tarifem red classic olarak değişti normalde 41 lira gelen fatura 75 lira oldu ben şimdi bu faturaları ödemek zorunda mıyım?

Mehmet 549 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Temmuz 2014

    Karşılıklı bilgi alışverişinden bahsediyorsunuz ama sizin müşteri hizmetleri biriminiz müşteri memnuniyetini değil cep merkezinin memnuniyetini sağlıyor..? Nasıl birşeyse müşteriye değil cep merkezinin lafına inanıyor..? Ortada imzalı herhangi bir belge olmadan benim taahhütümü kafasına göre bozuyor ve faturayı da bana ödetiyor..?

  • Vodafone Temsilcisi08 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön