13 Mayıs 2014

Vodafone Balde V'nin Kalitesi Çok Düşük!

4-5 ay önce Vodafone'dan hattıma satın almış olduğum Vodafone Blade V telefonum 2 aylık kullanımdan sonra hoparlörü patladı. Video izlerken yada telefonla görüşürken hoparlörden çok kötü ses gelmekteydi. Servise gönderdim tam 20 gün sonra geldi. sorun devam ettiği için tekrar gönderdim. 15 gün sonra geldi fakat sorun hala devam ediyordu.

Vodafone müşteri hizmetlerine 3 ayrı telefondan ulaşmaya çalıştım fakat bir türlü destek alamadım. Vodafone'un yaptığı tamamen haksızlık. Bu kadar kalitesiz bir telefon olduğunu bilsem almazdım. Bir de Türk yapımı deniyor. Araştırdığımda Alman malı olduğunu gördüm. Hiç bir desteği yok..Son derece kalitesiz bir telefon. Çok mağdur etti beni.

Cafer 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.05.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cafer 19 Mayıs 2014

    Ürünü ne kadar onarsalar da ürün daha elime geçer geçmez aynı arızayla karşılaşıyorum. ürün son derece kalitesiz...

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön