09 Mayıs 2013

Vodafone Bakiyemi Öğrenemiyorum!

Yaklaşık 8 ay önce haftalık şenle ben paketi almıştım haftalık 15 saat tek numarayla konuşma hakkım vardı ve 2 gün sonra bakiyem bitti . günlük sadece 1 saat konuşmam oldu. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda beyefendi bakiyenizi kullanmışsınız dedi yani 1 günde 7. 5 saat konuşmuşum.

Neyse 29. 04. 2013 tarihinde aylık 30 saat şenle ben paketi aldım ve geçen ki anlattığım olay gibi bakiyemi bir türlü öğrenemiyorum ve bu işte bir iş var diyorum. Aylık senle ben paketim yani aylık 30 saat kullanım bedelim 3 günde biterse şaşırmam. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum yoksa hattımı iptal ettireceğim. Klasik cevaplar değil çözüm istiyorum!

Mert 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalenin sağlanarak iade işleminin yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mert 11 Mayıs 2013

    542 müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor ben bile onlardan daha çok bilgi sahibiyim bugune kadar cepnet mobil tv konuşma paketleri ile ilgili 542 müşteri hizmetlerini aradım ama bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar!!!

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön