15 Mayıs 2013

Vodafone Bakiye İadesi!

Sürekli kullandığım kampanyanın sona ermesinden sonra Vodafone'da uygun kampanya bulamadığım için operatör değiştirmeye karar verdim. Yalnız şuanda bakiyemde TL bulunduğu için geçmekte tedirginim. Daha önce arkadaşımın Vodafone'dan başka operatöre geçtikten sonra bakiyesindeki miktarı Vodafone ödemek istedi.

Bugün müşteri hizmetlerine bunu sorduğumda ise böyle bir şeyin olmadığını söylediler. Yalnız Vodafone resmi sitesinde herhangi bir nedenden dolayı aboneliğin iptalinde bakiye iade edilir yazmakta. Ben operatör değiştirmek ve paramın iade edilmesini istiyorum!

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,538957****numaralı hattınız için wep sitemizde belirtildiği gibi kalan bakiye iadesini Vodafone Cep Merkezimize başvuruda bulunmanız durumunda talep edebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön