11 Aralık 2014

Vodafone Bağlantı ve 3G Sıkıntısı!

İzmir Seyrek Keyifli Yaşam evlerinde ikamet etmekteyiz. Vodafone hattımı uzun yıllardır kullandığım ve bugüne kadar memnun olduğum için değiştirmek istemiyorum. Ancak bulunduğum bölgede evin içinde telefon en fazla 1,2 tık çekim gücünde kalmakta, çoğunlukla konuşma sırasında sorun yaşanmakta ve İnternet bağlantısı çoğunlukla sağlanamamaktadır. Yaşadığım sitede 77 hane bulunmaktadır ve herkes Vodafone'dan başka hatlara geçiş yapmaktadır. Çekim gücü ve internet bağlantısının güçlendirilmesi ile ilgili konuları bilginize arz ve talep ederim.

Gözde 143 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön