Vodafone Bağlantı Problemi Yaşayan Vodemi Geri Almıyor!

Sıddık K. |

Vodafone'dan aldığımız vodem evimizde yeterince hızlı bağlanmıyordu. Müşteri hizmetlerini aradık, bizim evin oralarda bağlantı problemi yaşadıklarını söylediler. Bu durumda taahhütten vazgeçeceğimizi, vodemi kullanamayacağımız hiçbir işe yaramayan bir şeyin 24 ay boyunca parasını ödemeyeceğimizi, iade edeceğimizi söyledim.

Böyle bir hakkımızın olmadığını ancak vodemin yeni aldığımız hattın ve kullandığımız internet miktarının parasını ödedikten sonra çıkabileceğimizi söyledi. Bu da 100 TL gibi bir fiyat tutuyor. Bizim evin civarında bağlantı problemi yaşadığını itiraf eden firmanın kendi eksikliklerini müşteriden çıkarması.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  13:59

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2015-01-09 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Aralık
  17:21

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.