03 Eylül 2013

Vodafone Ayrıntılı Faturamı Göndermiyor!

Her ay başı 2 adet farklı numaralarıma ait ayrıntılı faturalarım mail adresime geliyordu. Vodafone'dan ayrıldığımdan bu yana son dönem ayrıntılı faturalarım ( 2 adet farklı numara) gelmedi. Ayrıntılı faturalarımı istiyorum.

Yaşar 36 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar24 Eylül 2013

    geri dönüş olmadı halen..

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik talebinizin karşılanabilmesi için işlem yapmak istediğiniz Vodaofne Gsm Numaralarınızı tarafımıza iletmenizi veya talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetlerimizden destek almanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön