30 Nisan 2013

Vodafone Ayrıntılı Fatura Göndermiyor!

Vodafone hattımın nisan dönemi faturası normal fiyattan fazla geldi.Müşteri hizmetlerinden ayrıntılı fatura istedim ilk seferinde tamam deyip göndermediler sonra fiyat içermeyen detaylı(sözde) fatura gönderdiler en sonunda da sistemde hata var falan diyerek yanlış bilgiler .. farklı aramalarla 35 dakika konuştum ama problemim çözülmedi faturamın geç ödemeden dolayı 10 tl kısıtlama bedeli olduğunu söylediler bir gün bile olmadan ödeme yaptığım halde bu neyin ücreti ve ayrıca 35 dk müşteri hizmetlerinin dk 40 kuruştan 14-15 t..l kendi hatalarının bize yansıması Vodafone dan şikayetim var..

Emre 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden talebiniz, 30.04.2013 tarihinde karşılanmış mail ve posya yolu ile gönderim sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön