07 Şubat 2014

Vodafone Aynı Fatura Döneminde İki Ayrı Abonelik Ücreti Alıyor!

Abonesi olduğum GSM şirketi Vodafone'a telefon ederek 1 yıllık taahhüt dönemimin bittiğini ve yeni yıllık abonelik teklif etti. Uygun gördüğüm cep avantaj 500 kampanyasını aylık 25 tl olarak kabul ettim. 06.02.2014 tarihli faturam 50.10 tl olarak geldi.Uzun uğraşlar sonucu ulaştığım yetkili eski ve yeni aboneliğimin aylık ücretlerini bir seferlik aynı faturada ödemem gerektiğini yapacak bir şeyin olmadığını söyleyerek telefonu kapadı. Aynı fatura döneminde iki ayrı aboneliği niye ödeyeceğim anlamış değilim.

Haluk 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Haluk25 Şubat 2014

    7 şubat günü paylaştığım şikayet hakkında vadofone den ilk dönüşlerolumsuz olmasına karşın 24,02,2014 tarihinde tekrar aranılarak fatura bedellerinden birinin tarafıma iade edileceği bilgisini verdiler.Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön