13 Mayıs 2014

Vodafone Aynı Ayda 2 Kez Sabit Tarife Ücreti Aldı.

Taahhütlü bir tarifem vardı.Taahhüdümün bitimine yakın Vodafone'dan arandım ve taahhüdü 1 yıl daha uzatırsam farklı bir tarifeden yararlanabileceğim söylendi ve onayım soruldu.Telefonda değerlendirdim, taahhüt bitiminde yeni seçenekleri ile devam edebileceğimi söyledim fakat son faturam çok yüksek geldi ve müşteri hizmetlerini aradığımda aynı ay içerisinde yani bir tarifem bitmeden yeni bir tarife seçtiğim için aynı ayda 2 kez sabit tarife ücreti yansıtıldığı söylendi.Tabi ben de benim değil Vodafone'un beni aradığını söyleyerek tarife bitiminde geçireceklerini söylediklerini ilettim. Ses kayıtlarına göre bunu bana söylemişler!Kayıtları dinlemek istedim, dinleyemezsiniz dediler.Güvenim kalmadı.

Bilge 123 Okunma

Cevaplar

 • Bilge 26 Mayıs 2014

  Sikayetimi firmaya ilettigimde değil sikayet var a yazdiktan sonra çözüm bulundu.buna da şükür

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Bilge'nin Teşekkür Mesajı14 Mayıs 2014

  Vodafone tarafından arandım ve Müşteri Memnuniyeti ilkesi gereğince itiraz ettiğim tutarın tarafıma bir sonraki ay iade edileceği söylendi.Keşke bu müşteri memnuniyeti ilkesi ben Vodafone Müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirmek için aradığım ve sonradan da bana bu tutar değişmeyecek dediklerinde ben sinirden çıldırdığım zaman uygulanmış olsaydı.Şikayet var a teşekkürler.En sonunda Vodafone sorunu çözdüğü için de mutluyum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön