22 Ocak 2014

Vodafone Aynı Ay İçerisinde İki Paket Kullanım Ücreti Yansıttı.

2013 Aralık ayının 15'inde bir yıllık olan paketimin süresi dolacağından bitime 15 gün kala telefonla Vodafone'dan aranarak cep avantaj 1000 tarifesine aylık 35 tl'ye geçiş yapıldı fakat aralık 16 - ocak 15 fatura döneminde 68 tl fatura geldi. İtiraz için aradığımda 2013 aralık ayının 17'sinde yeni tarifeye geçildiği (telefonda eski tarife bitiminde geçiş yapılacağı söylenmesine rağmen) 2 günlük eski tarife kullanımından dolayı hem yeni tarife hemde eski tarifenin faturaya yansıtıldığı yapacakları bir şey olmadığı söylendi. Şimdi soruyorum kabahat bizim mi yoksa sizin mi? Müşteriye 1 ay içinde 2 paket kullandır parasını iste. Benim mağduriyetimin giderilmesini yetkililerden istiyorum.

Muazzez 80 Okunma

Cevaplar

 • Muazzez 10 Şubat 2014

  Arandımı arandı sonuç. yine elde var sıfır sonuç istiyoruz haksız aldığınızı geri iade etmenizi istiyoruz aksi halde benim sorunum çözülmemiş demektir ben hala fazla alınan bir aylık bedel geri ödenmediği için HAKKIMI HELAL ETMİYORUM sayın vodafone yetkilileri........

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Muazzez 04 Şubat 2014

  Şubat ayının 4'ü oldu hala çözüm yok çift fatura zamanı geldiğinde ödendi fazla aldığınız miktarı size HELAL ETMİYORUM vodafone yetkilileri...

 • Muazzez 27 Ocak 2014

  Bir haftadan beri kimse dönmesi kontrolleri yok erhalde

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön