02 Mayıs 2013

Vodafone Aylık Ücret!

Ben ve eşim her yöne 500 dk tarifesini kullanıyoruz ama ne hikmetse biz bu 500 dakikayı kullanmadan 23 liralık faturamız 31 lira geliyor eşim ve benden talep edilen 10+10=20 lirayı talep etmemesi hususunda; Ayrıca bu konu daha önce çoğu kez gerçekleşti ama yeter şikayetçiyim benim faturam 23 lira sabit olmamalı aksi durumda Vodafone aboneliklerimizi iptal etmek etmek zorunda kalacağım.

Kenan 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili nisan faturanız incelendiğinde,şubat faturanızın gecikmeli ödenmesi dolayısıyla Gecikme Bedeli %4/Kısıtlamadan Sonra Acma Ücreti yansımıştır.Şubat ve mart faturanıza paketücreti yansımış olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön