01 Şubat 2014

Vodafone Ayıplı Cihazına Sahip Çıkmıyor.

10.09.2013 tarihinde titreşim ve rehberde numara kaybolma sorunundan dolayı servise gönderdim. Cihazım geldiğinde servis formunda titreşim kusurlu bazen zayıf yazıyordu ve sorunum giderilmeden cihaz geri geldi. Daha sonra aynı sorunlardan dolayı 10.01.2014 tarihinde cihazımı gönderdim , açıklamada diğer hatalar kalıcı yazıyor.

Servisi arayıp sorduğumda bilgisayar otomatik yazıyor cevabı aldım. Tekrar 23.01.2014 tarihinde cihazımı gönderdim problem yine giderilmedi. Açıklamada cihazda belirtilen hatalar gözlenmemiştir yazıyor. İlginç olan 10.01.2014' de cihazda hatalar kalıcı denilirken değişim talep edince cihazda belirtilen hatalar nasıl oluyor da gözlenemiyor?Hakkımı sonuna kadar arayacağım . Tüketici haklarına kadar başvuracağım. Vodafone, paramın iade edilmesini istiyorum.

Burak 19 Okunma

Cevaplar

  • Burak 07 Şubat 2014

    musteri temsilcilerinin genel merkezle alaksi olmadigini dusunuyorum cunku kayotlar vecuttur genel merkezin yok dedigini musteri temsilcileti var diyor

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön