30 Ocak 2014

Vodafone Avukatlık Bürosu Artan Paramı Yatırmıyor!

Vodafone olan hattımı Avea'ya taşıdım, otomatik kredi kartı ödemesi iptal olduğu için, geçmişe ait borcumu unuttum. Bunun neticesinde İlhan Duman avukatlığa 71 TL olan borcum, 26.09.2013 tarihinde, ATM'den yanlışlıkla kendilerine 100 TL havale edilmiştir.

Nitekim kendilerini defalarca aramama karşın, telefona farklı kişiler çıkıp, her perşembe - cuma günü ödemelerimizi yapıyoruz muhasebeye iletiyorum, sistemden not alıyorum şeklinde oyalamalarının üstünden 3 ay geçmiştir. Henüz tarafıma geri ödeme yapılmamıştır.

Murat 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat31 Ocak 2014

    Vodafone markasının bu şekildeki kişilerle çalışması üzücüdür. vodafone 'un marka imajını düşürmektedir. gereğinin yapılmasını istiyorum, tarafıma her han gibi geri dönüş olmamıştır..

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön