09 Mayıs 2013

Vodafone Avrupa'da Arama Yapılamıyor!

3 Mayıs 2013 tarihinde cep özgür tarifeli vodafone hat yurt dışına çıktı ve Bulgaristan dan Türkiyeyi arama yapabildi. Aynı gün içinde yurt içi tarifesi olduğu için 30 liralık kredi hemen bitti. Ertesi gün 45 tl yüklendi. 25 TL ye Avrupa için geçerli olan 60 dakikalık konuşma paketi satın alındı. Dün hat Macaristan da idi ve hiçbir yeri arayamıyordu.

Bugün Çek cumhuriyetinde ve hala hiçbir yeri arayamıyor. Hat Türkiye'den yada başka ülkelerden çağrı ve mesaj alabiliyor fakat arama yapamıyor. Yurt dışında çaresiz bir durumda kaldık. 3 gündür çözülmesini bekliyoruz. Yaklaşık 6 kere çağrı merkezini aradık. Sorun görünmemekte dendi ve 3 defa kayıt oluşturuldu. 72 saattir sorun devam etmekte!!!

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Mayıs 2013

    Cevap için teşekkürler. Şu an hat Çek Cumhuriyerinde sorunsuz çalışmaktadır.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili cihazınız üzerinden manuel şebeke seçimi yapılması sonrasında Pannon şebekesinin seçimi yapıldığında ve lira yüklendiğinde sorunun giderileceği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Murat09 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın yetkililer. Konu Hattın Çek cumhuriyetinin Praha şehrinde bugun itibariyle çalışmaya başladığını öğrenmiş bulunuyoruz. Sorunun Macaristan Budapeşte kaynaklı olduğunu düşünmekteyiz. Macaristan sınırları içerisindeki hat sağlayıcılık durumunuzu kontrol etmenizi rica ederiz. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön