31 Ocak 2014

Vodafone Attığım Çağrıları Bile Faturalandırmış.

50 liralık tarifeme 263 lira fatura geldi. Tarifenin yüzde sekseninin bittiğinin belirten mesajın ardından telefonu pek az kullanmama rağmen 150' den fazla görüşme yapıldığını gösteriyor fatura. Teli her elime alışım başkalarına çağrı atışım bile faturalandırılmış. Şikayetimi belirttiğimde faks yollarsam döneceklerini belirttiler, ancak faksı yollayalı bir haftayı geçmiş olmasına rağmen bununla ilgili bir geri dönüş olmadı. Vodafone, faturayı da yatıramadığım için tel kapanmış durumda.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014 - 19.02.2014 ve 24.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön