30 Nisan 2013

Vodafone Aşırı Yüksek Fatura Geldi!

Vodafone saniye bazlı tarifeyi kullanıyordum. 16, 5 tl'lik bir tarifeydi. Sözleşmem yoktu. Nisan ayının 21'de hattımı kontörlüye çevirdim. Bana Vodafone dan ' Hattınız artık faturasızdır. ' mesajı geldikten sonra aynı gün Avea'ya bayisine gidip hattımı Avea'ya taşıdım. 29/05/2013 tarihinde Vodafone mesajla 304. 10 tl'lik bir faturamın olduğunu söylüyor. Çağrı merkezini arıyorum kimseye ulaşamıyorum, faturam mail adresime de gönderilmemiş. Bu nasıl iş anlamadım. Böyle bir faturayı ömrümde görmedim. Bu yanlışın düzeltilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Çağla 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Ç**** E******* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Çağla03 Mayıs 2013

    542 ya da 4440542 numaralı Müşteri Hizmetlerini arasamda kimseye ulaşamıyorum. Son dönem faturam mail'e de gelmedi. Vodafonun verdiği bu hazır cevap benim sorunuma yönelik bir cevap değil. 300tl'lik bu faturanın yasal tarafı nedir öğrenmek istiyorum. Standart mesaj istemiyorum. Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön