29 Nisan 2013

Vodafone Aşırı Yüksek Bir Fatura Geldi!

İlgili numaraya tanımlı paketleri aşmamamıza rağmen paket tutarının 5 katı fatura gelmiştir.

Vodafone Self Servis aracılığı ile kontrol ettiğimde yapılan tüm iletişimler (internet, sms, görüşme) paket dahilinde gerçekleşmiş ve tutarları 0TL dir. Faturamı kontrol ettiğimde Yurtiçi SMS kullanımı kalemi altında gösterilen tutar, gerçeği yansıtmamaktadır.

Çağrı merkezi dahil olmak üzere ücrete tabi olan SMS'lerin neden ücretlendirildiğini tespit edememiştir. Çünkü böyle bir gönderim yoktur. Haksız yere tarafıma fatura edilen ve neden ücretlendiğildiği belli olmayan bu SMS'lerin bir an önce tespit edilip, tarafıma bilgi verilmesini, yapılan bu yanlışlığın düzeltilmesini arz ederim.

Nihat 36 Okunma

Cevaplar

  • Nihat30 Nisan 2013

    Her hafta düzenli olarak gönderiyorum ve SMS ile MMS i ayırt edebilirim. Hangi numaraya hangi multimedy mesaji gönderildiyse içeriği ortaya çıkarmak operatörün görevidir. Biz faturanızı inceledik yanlışlık yok diyip geçiştirmek müşreri memnuniyetine yakışmıyor. Bu sürec nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, Vodafone'dan asla hizmet almayacağım. Bu soyguna biri dur demeli.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili nisan 2013 dönem faturanızda mms gönderimlerine istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,faturalandırmada sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön