04 Mayıs 2013

Vodafone Aşırı Fatura!

1. 5 yıl önce Turkcell'den Vodafone'a geçiş yaptım. Geçiş yaparken kampanyadan 2700 Nokia cep telefonu 24 ay taahhütlü aldım ama hat için 12 ay taahhütlü sabit ücret aylık 29 tl paket olan tarifeyi aldım. Telefon ve hat için her ay 41 lira fatura ödedim. Bunu 16 ay boyunca ödedim. ancak girdiğim yeni iş yerinde Vodafone çekmediği için 15/03/2013 tarihinde tekrardan Turkcell'e geçmek zorunda kaldım ama bunu Vodafone'a bildirmedim.

Aradan 45 gün geçmesine rağmen bana 242. 5 tl fatura gönderildi. ben bunun 120 tl sini kampanyadan aldığım telefon parası olarak kabul ediyorum geri kalan parayı aylık sabit ücret olan 29 tl olarak kabul ediyorum. Bu kabul edilemez.

Hasan 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 535731****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirminize yönelik hata olmadığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön