04 Eylül 2014

Vodafone Arızalı Sıfır Cihazı Değiştirmiyor.

Yaklaşık 15 gün önce Vodafone'dan almış olduğum HTC Desire cep telefonum arızalı çıktı. Bunun üzerine Vodafone bayisine gittim. Kesinlikle değişim yapmadılar. Ardından HTC servisine gittim. 15 gün önceden telefonun değişip değişmeyeceğine karar vermeyiz dediler. Vodafone bu konuyla alakalı müşterilerini mağdur ediyor.İstediğin yere şikayet et. Sistemimiz böyle çalışıyor diyerek geri gönderdiler.

Bu tavır ve tutumundan dolayı Vodafone'lu olmaktan utanıyorum. Ayıplı bir ürün satıyorlar sonra ne halin varsa gör diye ortada bırakıyorlar.

Kadir 1.305 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön