Vodafone Arızalı Cihazı Değiştirmiyor!

Mustafa A. |

23.07.2013 tarihinde Çanakkale Plaza Bilgisayar(Vodafone) bayisinden 24 ay taahhütle almış olduğum Samsung s3 mini telefonum arızalı çıktı. Servise gönderdiler yazılım yüklendi geldi . Aynı gün aynı hatayı verdi. Tekrar gönderdim bu sefer arıza görülmedi deyip tekrar gönderdiler. Üçüncüye gönderdim bu sefer servise takip numarasını da verdi, gene arıza görülmedi diye geldi.

Üç kere aynı arızayı yaparsa, cihaz değişmesi gerekiyor demişti bayi. Ama servis benim arızalarıma arıza yok dediği için değiştirmiyorlar. Ben cihazı aldığımdan beri telefon bayi,kargo ve servis arasında gidip geliyor . Ben bir türlü kullanamadım . 24 ay boyunca saf gibi ödemeye devam edeceğiz. Pazartesi gidip mahkemeye başvuracağım .

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  12 Eylül
  21:53

  sayın vodafone, çanakkale bayinizin bana verdiği yetkili teknik destek bayiniz aracılığı ile samsung servisidir. bana sattığınız ayıplı malı koşulsuz olarak değiştirmeniz gerekiyordu. 4822 Sayılı Kanun ve 4077 sayılı TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN gereği hakkınızda yasal yollara başvuruyorum.

 • 09 Eylül
  14:08

  Değerli Abonemiz,

  Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir.

  Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Eylül
  12:40

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.