08 Nisan 2014

Vodafone Arayanlar Bana Ulaşamıyor!

Daha 1 ay bile olmadı başka bir operatörden Vodafone'a geçiş yaptım ancak hiçte beklediğim gibi olmadı. Telefon ağ kullanılamıyor hatası veriyorken, internet çekiyor ancak bana arayanlar çoğu zaman ulaşamıyorlar. Bir iki dakika sonra arayan kim servisinden mesaj geliyor. Operatörü değiştirdiğime pişman oldum.

Emrullah 375 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah04 Mayıs 2014

    Sorunu çözmüştünüz ancak 15 gündür aynı olayı yaşıyorum yeniden. Telefon ağ kullanılamıyor hatası veriyorken, internet çekiyor ancak bana arayanlar ulaşamıyorlar. Sabah 10 da atılan mesaj akşam 6 da geliyor. Beni aradıklarında ulaşamadıkları zaman saatler sonra arayan kim servisinden mesaj geliyor. Gelen gideni aratıyormuş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön