13 Mayıs 2013

Vodafone Arama Yapamama ve Sms Sorunu!

1 ayı geçiyor Vodafone hat alalı 2 haftadır hattımda şebeke olduğu halde arama yapamıyorum ve mesaj atamıyorum ancak bana aramalar ve mesajlar geliyor müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir sorun görülmemektedir diyor.

Aslı 2.732 Okunma

Cevaplar

  • Aslı 13 Mayıs 2013

    arama yapmak ve mesaj atmak için bakiyem var durduk yere arama yapmıyor bir anda bazen bakıyorum arama yapıyor soruyorum hattınız bozulmuş olabilir diyolar yeni aldığım hat nasıl bozuk olur

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda yeterli miktarda bakiye olmadığı için işlem yapılamadığı tespit edilmekle beraber lira yüklemesi gerçekleştirildiğinde işlem sağlanabileceği,Vodafone dışı arama yapılabilmesi için lira yüklenmesi gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön