Vodafone Arama Sürekli Düşüyor!

Sinem P. |

Telefonum 3-4 çeker olmasına ve 3G açık olmasına rağmen aramalar düşüyor. Herhangi birini aradığımda arama düştü yazıyor ve başkaları da beni arayamıyor. Telefonum kapalı gözüküyor. İstanbul'un göbeğinde de bu şekilde bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Bence bilinçli ve kastı olarak görüşmeleri kısıtlamak amacı ile böyle bir yol izliyorlar. Sorun çözülmez ise en kısa zamanda başka bir operatöre geçeceğim.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  10:57

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,15.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,

  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Ocak
  13:20

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."