11 Mayıs 2013

Vodafone Aradığımda Hattan Düşürülüyorum!

Müşteri hizmetleri işlemlerimi gerçekleştiremiyor ve bana mağdur olduğum konu hakkında cevap veremiyorlar. Her aradığımda bir şekilde beni hattan düşürdüler. bugün iki defada aynı şey başıma geldi. bunların politikası adam oyalamak olmuş başka bişey değil.

İşlemlerimin gerçekleşmemesinin sebebi bir müşteri hizmetleri yetkilisi kredi kartı kara listesinde olduğumu söyledi mübarek operatör değil Merkez Bankası diğeri de ödenmemiş faturam olduğunu söyledi oda başka bir hattıma ait onunda son ödeme tarihi gelmemiş. nasıl bir sistemdir nasıl bir işleyiş anlayamadım. dakikalarım bitti sadece yedek paket almak istemiştim paramla.

Selim 235 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, gerekli müdahalenin gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Tekrar işlem deneyebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön