09 Temmuz 2013

Vodafone Ara Fatura Şoku!

Vodafone Kamu Midi tarifesini (Her yöne 750 dk ve Vodafone kamulularla sınırsız konuşma) kullanıyodum. Eşimle sınırsız konuşmak için kamu tarifesini seçtim. Ama bilgilendirmeden eşimi kamu tarifesinden çıkarmışlar. Tekrar vurguluyorum bilgi vermeden kamu tarifesinden
çıkarmışlar.

Şimdi ara fatura 250TL ödemeniz gerekiyor diye müşteri hizmetlerinden aradılar. Onu ödedim ardından bir fatura daha kesmişler 345TL. Toplam borcum o kadarmış.

Bilgilendirme yapmadan nasıl tarife değiştirirler? Vodafone müşteri hizmetlerinin yaptığı hatayı ben ödemek zorunda mıyım?

Birsen 178 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542429****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön