14 Haziran 2013

Vodafone Anlık Tarife Değişimi!

Benim adıma olup babamın kullandığı hattıma geçen ay paket ücretinin iki katı fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradım anlık paket değişikliğinden dolayı aynı ay içinde iki paket ücretinin de faturama yansıtıldığı söylendi. Neymiş efendim arandığım da bunlar bana söylenmiş ama birde söyleyeni dinlesek. Söylense bile ben bunu anlasam safmıyım ki kabul edeyim almadığım bir hizmetin parasını ödeyeyim.

Nerde ana sayfanızdaki kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti. Alınan haksız ücretinin iadesini istiyorum. Bu arada 3 adet Vodafone faturalı hattım var ama bu memnuniyetle iptal edeceğim.

Olgun 135 Okunma

Cevaplar

  • Olgun 21 Haziran 2013

    asla olan hatlarımıda değiştiricem tahütleri bitince

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,538452****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön