12 Kasım 2013

Vodafone Anlık Tarife Değişikliği Yapmış!

Uzun yıllardan beri gerek ailem, gerekse ben Vodafone abonesiyiz, Ekim ayına kadar hiç bir şekilde sıkıntım olmadı. Yalnız geçen haftalarda müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede taahhütlü tarifemin kampanyasının biteceğini ve yeni tarifeye geçişim için yardımcı oldu, keşke olmasaydı, lütfen buraya dikkat edin, ''ANLIK GEÇİŞ'' yapmışız anında.

Tabiki Vodafone'a güveniyoruz, ve ay sonunda bir mesaj fatura 2 katı aman Allah'ım ama beyefendi ''ANLIK GEÇİŞİ'' kabul etmişsiniz, evet ettim bu böyle olmamalıydı yaptığınız etik değil beni yanılttınız , dedimse de nafile. .

Fatih 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543923****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde tarafınıza yapılan kampanya sunumunda gerekli bilgilendirmenin yapıldığı ücretlendirmenize yönelik sorun tespit edilememiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön