25 Nisan 2013

Vodafone Anlık Tarife Değişikliği Sebebiyle 2 Tarifenin Faturasını Ödeyecekmişim!

21 mart 2013 tarihinde vodafone kullandığım avantaj her yöne tarifemin faturası(64 tl) e-mail olarak geldi. Bende 24 mart 2013 tarihinde Vodafone self servis hizmeti kapsamında internetten tarifemi her yöne 500(35 tl) olarak değiştirdim. Ben 35 tl ödeyeceğimi düşünürken 21 martta değilde 24 martta tarifemi anlık olarak değiştirdiğim için 3 gün kullandığım eski tarife tutarının faturama yansıtıldığını gördüm.Çağrı merkezini aradım bana sürekli aynı şeyler tekrarlanıp durduğu için daha yetkili takım lideri İ. hanımla görüştüm oda bana aynı şeyleri söyledi ve bu tutarı mecburen ödeyeceğimi belirtti.Altını çiziyorum 3 gün için 60 TL ödemeyeceğim.

Ali 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 542261**** nolu hattınıza yönelik incelemelerde, kullanmış olduğunuz abonelik paketi gereği tarife değişikliği yaptığınız tarih itibariyle çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin ilk tarife için tamamı,seçilen tarife için kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kalan güne göre hesaplanarak eklenmektedir. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön