21 Ağustos 2013

Vodafone Anlık Paket Değişikliğinde Çift Fatura!

Vodafone'nun 2000 yılından beri müşterisiyim. 16 Temmuzda müşteri ilişkileri tarafından arandım ve yıllık kampanyamın 15 Temmuz itibari ile bittiğini ve aynı şartlar ile uzatmak isteyip istemediğim soruldu ve aynı şartlar ile onayladım. Ancak gelen faturamda eski kampanyamdan kaynaklı 35 TL yeni kampanyamdan kaynaklı 35 TL'nin faturaya yansıdığını gördüm.

İtiraz da bulundum ve müşteri temsilcisinin anlık paket değişikliğinde her 2 tutarında faturaya yansıyacağını belirtmediğini söyledim. Buna rağmen ses kaydının dinlendiğini ve onayım olduğunu bildirerek kusurlarını görmezden gelmeye devam ettiler. 15 Temmuzda biten bir kampanya için 16 Temmuzda aranmamın tamamen bilinçli olduğunu düşünüyorum.

Serkan 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,542601****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön