23 Temmuz 2013

Vodafone Anlık Değişim Ücreti!

Yaklaşık bir ay önce Vodafone Müşteri Yetkilisi tarafımı arayarak bir önceki tarife paketimin süresinin dolduğunu; yerine aynı fatura tutarları çerçevesinde cep 1500 tarifesine geçireceğini söyledi. Herhangi bir ücret artışı olmaması koşuluyla onay verdim ancak temmuz 2013 faturamın 116 TL olduğunu öğrendim.

Faturamda ki artışın tarife değişikliği sırasında anlık değişimi ücreti adıyla alınan 44 TL olduğunu öğrendim. Tarife değişikliği sırasında bu tip bir ücretlendirme konusunda kesinlikle uyarılmadım. Yapılanın kesinlikle yasal olmadığını, kayıtlı görüşmenin incelenmesi, bana fatura edilen anlık değişim ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum; aksi halde hattımı kullanıma kapatacağım.

Murat 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön