11 Nisan 2013

Vodafone Anlatılamayan Haksız Ücretlendirme!

Üç ay kadar önce Vodafone'un her yöne 400 dk 19 TL. faturasız hattına geçtik. Geçen ay 15 gün kadar yükleme yapmadım, sonra 6 Nisan da 20 TL. yükledim, 7 Nisan da bakiyeniz 0 TL dir diye mesaj geldi. Bu süre içinde 2-3 dakikalık bir konuşma ancak yapılmıştı.

Müşteri hizmetlerini aradım 10 TL lik web'e girilmiş dendi, oysa girilmemişti.. İnceleyelim sonra arayın dendi. Bir gün sonra aradım. 13 TL lik internet kullanılmış dendi ve müşteri temsilcisi 5-6 liralık bir kullanımın neden kesildiği gözükmüyor, fakat biz inceleyip cevap verelim dedi. 5-6 saat sonra da "ücretlendirmede hata yoktur" şeklinde insanı saf yerine koyan bir mesaj geldi.

Gürcan 40 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan 20 Nisan 2013

    Vodafone'un "titizlikle değerlendirilmekte" sözü hikaye. Bu şikayetten sonra hiç aranmadığım gibi, güvenemediğim için bu kez 10 TL yükledim ve bir hafta içinde neredeyse hiç konuşmadan sıfırlandı. Yani sitelerinde yazan dakikası şu kadar krş vs buna da uymuyorlar. Çareyi başka bir operatöre kaçmakta buldum.

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. gprs kullanımına istinaden ücretlendirme gerçekleşmiş olduğunuz tespit edilmiş olup, sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön