10 Şubat 2015

Vodafone Anlaşmalı Fatura Dahilinde Alınan Cihaz Hakkında!

2014 yılında Vodafone fatura taahhütlü Huawei markalı cep telefonu aldım. 3 ay sonra cihaz arızalandı ve bulunduğum ildeki satın aldığım yer teslim ettim. Onlar da Huawei İstanbul adresi teknik servise gönderdiler ve cihazın ana kartını değiştirdiler. 2 hafta sonra cep telefonuma ".... IMEI no.lu cihaz kayıt dışıdır. 60 gün içinde kapatılacaktır. Satın aldığınız yere başvurunuz" SMS'i
geldi.

SMS'i görür görmez evraklarımı alarak cihazı satın aldığım yere götürdüm. Oradaki kişilere olayı anlattım ve yapabileceğimiz bir şey yok tekrar gönderebiliriz isterseniz dediler. Vodafone merkezi aradım onlarda yapabileceğimiz bir şey yok diyerek beni geri çevirdiler. Yani anlayacağınız yine mağdur müşteri!

Serdar 1.078 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön