22 Nisan 2014

Vodafone Ankara'nın Merkezinde 1 Yıldır Şebeke Sorunu Var!

Uzun zamandır Vodafone kullanıcısıyım. 1 yıl öncesine kadar gayet memnundum. 2012'nin sonuna doğru telefonda şebeke sorunu olmaya başladı. Evimde telefonla görüşürken kesiliyor vs. Ben görüntülü konuşma yapmak için telefon almışım ama hizmeti kullanamıyorum.

Bu konuyla ilgili defalarca mail atmama rağmen, sorun düzeltilmediği gibi tarafıma 1 kere bile bilgi verilmedi. Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur sn yetkili ama fatura 1 gün geciktiğinde mesaj yollamayı biliyorsunuz!

En son çağrı merkezini arayıp yakınımda bulunan baz istasyonu nerede dediğimde, Altınpark'ta cevabı verildi. Altınpark dediğiniz yer benim evime 3 bina mesafede!

Volkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.04.2014 ve 29.04.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön