Vodafone Ankara'nın Merkezinde 1 Yıldır Şebeke Sorunu Var!

Volkan B. |

Uzun zamandır Vodafone kullanıcısıyım. 1 yıl öncesine kadar gayet memnundum. 2012'nin sonuna doğru telefonda şebeke sorunu olmaya başladı. Evimde telefonla görüşürken kesiliyor vs. Ben görüntülü konuşma yapmak için telefon almışım ama hizmeti kullanamıyorum.

Bu konuyla ilgili defalarca mail atmama rağmen, sorun düzeltilmediği gibi tarafıma 1 kere bile bilgi verilmedi. Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur sn yetkili ama fatura 1 gün geciktiğinde mesaj yollamayı biliyorsunuz!

En son çağrı merkezini arayıp yakınımda bulunan baz istasyonu nerede dediğimde, Altınpark'ta cevabı verildi. Altınpark dediğiniz yer benim evime 3 bina mesafede!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  18:41

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  28.04.2014 ve 29.04.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Nisan
  10:53

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."