04 Eylül 2013

Vodafone Ancak Dördüncü Kayıtta Geri Dönebildi!

24-03-2013'te Vodafone'un Mecidiyeköy Cevahir AVM'de yapılan müzik etkinliğinde faturasız hat satın aldım ancak üzerinden geçen 20 gün sürede hat açılmamıştı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kayıt oluşturulduğunu geri dönüleceğini bildirdiler üzerinden 10 gün geçmiş olmasına rağmen geri dönüş sağlanmadı.

Tekrar aradığımda kaydın yanlış oluşturulduğunu tekrar kayıt oluşturulması gerektiği söylendi ancak bu yeni oluşturulan kayıtta da geri dönüş olmadı. Bunun üzerine 2 kere daha kayıt oluşturuldu 4.kayıtta ancak geri dönüş sağlandı. Hattın satıldığı firma olsa gerek hattaki kişi hayli ilgisiz tavırla bir işlem yapamayacağını söyledi. Bana satılan numaranın şuanda başkasına satıldığını fark ettim.

Osman 50 Okunma

Cevaplar

  • Osman20 Eylül 2013

    vodafone laf cambazlığına devam etmekte hat ile ilgili bi sorun olmadığını söylüyorsunuz aynı hat başkasına satılmış durumda konu ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda hat aktif olduğunu bir işlem gerçekleştiremediğini söylemekte hat aktiftir çünkü başkasınada satılmıştır BU KONUDA VODAFONE HİÇBİR ÇÖZÜM GETİRMEMİŞTİR VE HALA GETİRMEMEKTE ISRARCIDIR.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınızla irtibata geçildiği ve sorun bulunmadığı bilgisinin aktarıldığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön